Výkup na jedničku

Volejte zdarma 800 193 193


B2Gold přidává pátý zlatý důl

16.10.2017 09:04

B2Gold přidává pátý zlatý důl

Kanadská těžařská společnost B2Gold přidává ke svým dosavadním čtyřem zlatým dolům pátý. Tentokrát v západoafrickém Mali, kde chce zahájit do konce letošního roku komerční těžbu.

Kanadská těžařská společnost B2Gold dosud těží zlato ve čtyřech dolech – ve dvou v Nikaragui, po jednom na Filipínách a v Namibii. Do konce letošního roku by k nim měl přibýt pátý, tentokrát v západoafrickém Mali, poblíž hranic se Senegalem.


Důl Fekola má výrazně zvýšit těžbu zlata společností B2Gold., Zdroj: http://www.kitco.cz/b2gold-pridava-paty-zlaty-dul/

Velký potenciál dolu

Nový důl Fekola se nachází na jihozápadě Mali. Společnost zde již vytěžila první zlato a do konce letošního roku zde chce zahájit plnohodnotnou průmyslovou těžbu.

Důl Fekola by měl hrát ve firemní strategii významnou roli. B2Gold přepokládá ještě letos vytěžení zhruba 50 tisíc uncí zlata, čímž by se letošní celková těžba společnosti měla pohybovat mezi 530 až 570 tisíci uncemi zlata.


V jihozápadní části Mali již působí několik těžařů zlata. Zdroj: http://www.resourcesroadhouse.com.au/images/photos/news%202013/July%202013/Papillion_Resources_Fekola_Location.JPG

Cíle do budoucna jsou však ještě výrazně vyšší. Již v příštím roce by Fekola měla dodat na trh kolem 400 tisíc uncí zlata při poměrně nízkých těžebních nákladech. Roční produkce celé společnosti B2Gold by se tak v příštím roce měla pohybovat mezi 925 až 975 tisíci uncemi zlata.

Zdroj: mining.com

Zdroj: kitco.cz, http://www.kitco.cz/b2gold-pridava-paty-zlaty-dul/


Akce týdne 12.11. - 17.11. 2018

Autobaterie, olověné akumulátory, gelové baterie

16 Kč/kg

17. listopadu je otevřeno

Vážení zákazníci, v den státního svátku, 17. listopadu 2018 je na všech našich provozovnách otevřeno dle běžné sobotní otevírací doby.

Hledáme další kolegy

Více informací naleznete na stránce kariéra.

Ekologická likvidace autovraků

Provádíme ekologickou likvidaci autovraků. Vystavíme doklad nutný k vyřazení vozidla z registru vozidel. Za kompletní autovrak při vlastní dopravě na provozovnu vyplatíme 1 200 Kč. Doklad vystavujeme od pondělí do pátku, každý den od 7.00 do 15.30. Více informací je dostupných na stránce Výkup autovraků.

O společnosti

Naší hlavní oblastí je kovošrot a výkup druhotných surovin. Jsme společnost zabývající se výkupem železného šrotu a barevných kovů. Vykupujeme také autovraky, katalyzátory, papír a drahé kovy.

Více o společnosti

Kde nás najdeteJsme ryze
česká firma

Jsme členem Sdružení
výkupců druhotných surovin

Projekt On-line propojení pracovišť firmy Barko, s.r.o. je spolufinancován evropským
fondem pro regionální rozvoj a ministerstvem průmyslu a obchodu.
Počet přístupů: 2854842

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

© 2018, Barko, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑