Výkup na jedničku

Volejte zdarma 800 193 193


Něco z Pečeného sněhuláka

21.10.2014 13:24

Co se všechno může ve výkupně stát aneb co všechno se dá za peníze nás všech pořídit v ČT

Ještě že nás neopouští humor. Tak příjemnou zábavu.

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10711289962-peceny-snehulak/413237100221008/obsah/357989-ve-sbernych-surovinach

Tak, zábava skončila a teď trochu jinak. Svým příspěvkem šot ČT výstižně okomentoval náš člen takto:

Scénka z výkupny kovů kterou obsahuje tento pořad je vtipná a opravdu dobře zahraná. Kdyby šlo pouze o humor s nadsázkou, tak povedená. Bohužel, za ty roky osočování a na naše podnikání házení všemožné špíny, opřené o lži, dohady a šíření poplašných zpráv jsme se naučili, že za každou takovou perlou, byť k zasmání, je nutné hledat co za tím zase vězí. A ejhle, opět je to "náhodná shoda okolností", že se to objevilo v televizi současně s podáním petice SMO ČR, jejíž opakující a zavádějící falešný obsah už lze považovat za evergreen. Nebudeme předjímat na kolik ta veselá scénka nás všechny přišla, ale rozhodně chceme se ohradit proti výroku pana premiéra Sobotky, který je za hranou únosnosti.

Pane premiére, většina z našich firem je zapojena svou činností do průmyslového řetězce nakládání s druhotnými surovinami a jejich recyklace, zaměstnávají tisíce lidi, odvádějí státu daně. V našich provozech pracují kvalifikovaní lidé, mnozí s vysokoškolským vzděláním a majiteli jsou i lidé s poslaneckým mandátem. Je nemorální aby kdokoliv, natož premiér, označoval naši činnost za quazipodnikání. Očekáváme, pane premiére, že svá slova zvážíte.

Pane premiére, jak by se Vám líbilo, kdybychom mluvili o quazivládách, quazipremiérech, quaziposlancích, quazisenátorech, quazistarostech, quazipolitice, quazizákonech, quazivyhláškách a quaziinformacích v quazimédiích. To by nebylo moc kulturní, není-liž pravda, pane premiere?

Vaše vyjádření, pane premiére, k nám však vyslalo ještě jeden signál. Dlouho připravovaná změna, dnes již archivního zákona č. 185/2001 Sb., i když zatím není jasná její konečná podoba v jednom nebo ve dvou zákonech, se rodí za mimořádného zájmu mnoha různě motivovaných subjektů. Už věcný záměr signalizuje problémy s uspokojením všech očekávání. Váš nešťastný výrok, pane premiére, k hledání optimálního řešení nepřispěl. Spíše naopak.

Převzato z: www.svds.cz/cz/uvod/0/20/detail/170.html


Akce týdne 6. 2. - 11. 2. 2023

Železný šrot nad 6mm, max. 40x40 cm

7 Kč/kg

Výkup kovů nově také v Olešné

Více informací ve zpravodaji


Hledáme další kolegy

Více informací na stránce kariéra
 

Ekologická likvidace vozidel

Odvoz autovraku k ekologické likvidaci objednávejte na telefonním čísle 730 899 409.

O společnosti

Naší hlavní oblastí je kovošrot a výkup druhotných surovin. Jsme společnost zabývající se výkupem železného šrotu a barevných kovů. Vykupujeme také autovraky, katalyzátory a drahé kovy.

Více o společnosti

Kde nás najdete



Jsme ryze
česká firma

Jsme členem Sdružení
výkupců druhotných surovin
   
   
Počet přístupů: 5012948

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

© 2023, Barko, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑