Výkup na jedničku

Volejte zdarma 800 193 193


Výkup elektroodpadů

Výkup elektroodpadů

Výkup elektroodpadůElektroodpad je pojem, který se využívá k označení odpadu z elektrospotřebičů či jejich částí. Jako samotný druh odpadu je od ostatních druhů odpadu oddělen a jsou pro něj určena speciální pravidla zacházení. Vybrané výrobky jsou zahrnuty i do zpětného odběru elektroodpadu.

Elektroodpad, který máte doma, nikdy nevyhazujte do běžných popelnic. Škodí totiž životnímu prostředí, neboť se z něj na skládkách mohou uvolňovat jedovaté látky. Dovezte jej k nám, vykoupíme ho od vás za velmi výhodné ceny.

Suroviny, které lze z elektroniky získat, je možné dále zhodnotit a ekologicky využít. Použijí se poté k další výrobě a ostatní části se ekologicky zlikvidují. Jejich recyklací pomůžete úspoře primárních surovin.

Výkup elektrošrotu probíhá ve všech našich provozovnách (kromě provozovny v Olešné na Moravě, provozovna Rosice má otevírací dobu dle dohody.). Chcete-li se s námi dohodnout na výkupu, neváhejte nás kontaktovat.

Vykupujeme:

- desky tištěných spojů (z PC, kopírek, set top boxů, kopírek, digitálních televizí, rádií apod.)
PC karty
procesory
kontakty 

komponenty PC (pevné disky, CD, DVD, FDD, paměti)
počítače
mobilní telefony
ostatní materiál

Z důvodu legislativních omezení vykupujeme od občanů pouze kompletní elektrozařízení (počítače, notebooky, tablety, mobilní telefony). Nekompletní elektrozařízení mohou občané odevzdat zdarma do zpětného odběru. Od firem a OSVČ výkup bez omezení.

Jak probíhá výkup elektroodpadu

Výkup je jednoduchý, stačí elektroodpad přivést do některé z našich provozoven v Zastávce, Brně, Syrovicích, Krumvíři nebo Lomnici. Po kontrole a převzetí elektroodpadu vám za materiál zaplatíme dle ceníku elektroodpadů. U elektrošrotu vám vyplatíme odměnu také bezhotovostně.

Elektroodpad nemusí být funkční. Nesmí být však znečištěný látkami škodícími životnímu prostředí nebo ohrožujícími bezpečnost zákazníků a obsluhy provozovny.

Zpětný odběr elektrozařízení

Všechny naše provozovny jsou místy zpětného odběru elektrozařízení. Jedná-li se o elektrozařízení, které lze běžně používat v domácnostech, je možné ho zdarma odevzdat na kterékoliv naší provozovně. V případě potřeby vystavíme potvrzení o předání k následnému ekologickému nakládání s vyřazeným elektrozařízením.

Kontaktovat nás můžete také na bezplatné infolince 800 193 193.

Máte elektroodpad k výkupu? Napište nám

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Akce týdne 30. 1. - 4. 2. 2023

Hliníkový plech

32 Kč/kg

Rychlý kontakt

Barko s.r.o.
Nádražní 598
664 84 Zastávka
Jihomoravský krajJsme ryze
česká firma

Jsme členem Sdružení
výkupců druhotných surovin
   
   
Počet přístupů: 5009956

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

© 2023, Barko, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑