Výkup na jedničku

Volejte zdarma 800 193 193


Zinek se posunul výš, ostatní kovy propadly

13.04.2022 09:06

Zinek se posunul výš, ostatní kovy propadly

Obecné kovy byly všechny nižší s výjimkou zinku, který se posunul výše kvůli napjaté nabídce a poptávce a nízkým zásobám.

Ostatní kovy se propadly, přičemž hliník klesl o 3,7 % a nikl o 4 %, a to kvůli blokádám souvisejícím s Covid-19 v Číně a silnému USD. Prudce vyšší výnosy dluhopisů poněkud narušily sentiment; důsledky rostoucích úrokových sazeb a snížené likvidity podkopávají rizikovější aktiva, jako jsou průmyslové komodity včetně kovů. To znamená, že nízké a klesající burzovní akcie zvyšují pravděpodobnost stlačování a pravděpodobnost, že zvýšené ceny kovů přetrvají. Dosud byly poklesy dobře podporovány, což pomohlo omezit potenciál poklesu. Poplatky za přímé zpracování koncentrátu mědi (TC/RC) se zvýšily na nejvyšší úroveň za více než tři roky v důsledku větší dostupnosti a údržby jednotek v hutích.

Generální ředitel LME vyzval ke kontrole soukromých obchodů v probíhajících niklových sondách a řekl, že hlavní problém spočívá v obchodech, které nevidí. LME potřebovala vidět více z trhu. "Transparentnost OTC je natolik důležitá, že musíme zavést požadavky na podávání zpráv o OTC na jiné kovy."

12.04.2022


Akce týdne 6. 2. - 11. 2. 2023

Železný šrot nad 6mm, max. 40x40 cm

7 Kč/kg

Výkup kovů nově také v Olešné

Více informací ve zpravodaji


Hledáme další kolegy

Více informací na stránce kariéra
 

Ekologická likvidace vozidel

Odvoz autovraku k ekologické likvidaci objednávejte na telefonním čísle 730 899 409.

O společnosti

Naší hlavní oblastí je kovošrot a výkup druhotných surovin. Jsme společnost zabývající se výkupem železného šrotu a barevných kovů. Vykupujeme také autovraky, katalyzátory a drahé kovy.

Více o společnosti

Kde nás najdeteJsme ryze
česká firma

Jsme členem Sdružení
výkupců druhotných surovin
   
   
Počet přístupů: 5015622

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

© 2023, Barko, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑